Kuchyně na míru - fotogalerie

 

Pracujeme s klasickými materiály, jako je lamino, dýha, umakart, lakované MDF desky i pravé dřevo, na přání i sklo a kámen.

Vyberte si.

Thumbnail Image 1

Kuchyně s masivním dřevem

Korpusy skříněk u všech našich kuchyní jsou vždy kolíkované a lepené. Nic šroubovaného. Na vnitřní části skříněk používáme lamino. Hrany na korpusy olepujeme ABS hranou tl. 2 mm. Viditelné části skříněk mohou být masivní nebo dýhované. Kuchyně v této kategorii mají dvířka z masivu tl. 22 mm. Na dvířkách si můžete vybrat z mnoha druhů frézovaní rámečků, kazet a nebo udělat dvířka planá. Dvířka můžeme přimořit do různých odstínů, můžeme je nalakovat nebo ochránit olejovoskem.


vstupte do fotogalerie

Thumbnail Image 1

Kuchyně z lamina

Korpusy skříněk u všech našich kuchyní jsou vždy kolíkované a lepené. Nic šroubovaného. Tl. materiálu na korpusy je 18 mm. Hrany na korpusy olepujeme ABS hranou tl. 2 mm. Kuchyně v této kategorii mají dvířka z lamina tl. 18 – 19 mm. Dvířka jsou olepené ABS hranou tl. 1 – 2 mm (podle vybraného druhu lamina). Dvířka z lamina jsou plná, nebo prosklená a mají vždy hladký povrch bez ozdobného frézování.


vstupte do fotogalerie

Thumbnail Image 1

Kuchyně dýhované

Korpusy skříněk u všech našich kuchyní jsou vždy kolíkované a lepené. Nic šroubovaného. Na vnitřní části skříněk používáme lamino. Hrany na korpusy olepujeme ABS hranou tl. 2 mm. Viditelné části skříněk mohou být dýhované. Kuchyně v této kategorii mají dvířka dýhovaná tl. 19 mm s dýhovou vrstvenou hranou tl. 2 mm. Dvířka jsou planá hladká, nebo prosklená. Dvířka můžeme přimořit do různých odstínů, můžeme je nalakovat nebo ochránit olejovoskem. Dýhy můžeme použít buď z českých nebo exotických dřevin.


vstupte do fotogalerie

Thumbnail Image 1

Kuchyně foliované

Korpusy skříněk u všech našich kuchyní jsou vždy kolíkované a lepené. Nic šroubovaného. Na vnitřní části skříněk používáme lamino. Hrany na korpusy olepujeme ABS hranou tl. 2 mm. Kuchyně v této kategorii mají dvířka foliovaná tl. 18 - 22 mm. Dvířka jsou planá hladká, nebo prosklená. Můžete si vybrat z celé řady odstínů a profilů frézování. Vše je ale dané vybraným dodavatelem dvířek.


vstupte do fotogalerie

Thumbnail Image 1

Kuchyně lakované

Korpusy skříněk u všech našich kuchyní jsou vždy kolíkované a lepené. Nic šroubovaného. Na vnitřní části skříněk používáme lamino. Hrany na korpusy olepujeme ABS hranou tl. 2 mm. Viditelné části skříněk mohou být dýhované. Kuchyně v této kategorii mají dvířka dýhovaná tl. 19 mm s dýhovou vrstvenou hranou tl. 2 mm. Dvířka jsou planá hladká, nebo prosklená. Dvířka a pohledové části se dělají z MDF desek tl. 19mm. Hrany dvířek se dají zakulatit jakýmkoliv profile. Tyto dvířka lakujeme barvami dle vzorníku RAL do vysokého lesku, pololesku nebo matu.


vstupte do fotogalerie

Kontakt

Truhlářství Littes TT

 

Čakov 80
373 84 Dubné

 

IČO: 28143540
DIČ: CZ 28143540
Tel.: +420 774 744 558
E-mail: littes@seznam.cz

Socialní sítě

O firmě

Jsme truhlářská firma se sídlem v Čakově u Českých Budějovic. Jako firma LITTES působíme na trhu od listopadu 2003, ale zakázkovou výrobou se zabýváme již několik let a dědí se po generace. Hlavní náplní naší výroby je zakázková výroba kompletních interiérů vysoké kvality. Jsme schopni vyrobit vaší kuchyň, vestavěnou skříň, schody, dveře, postel, komodu či stůl. Dále balkon, pergolu i zahradní domek. Umíme kompletně vybavit Váš dům, byt, či kancelář.

Vyrábíme z lamina, dřeva, umakartů, dýhovaných desek, překližek, lakovaných MDF desek. Výrobky lze kombinovat se sklem, kovem, nerezem, umělým či pravým kamenem. Naším cílem je především uspokojit zákazníka kvalitou, cenou a samozřejmě i dodržením smluvených dodacích termínů. Zdarma zpracováváme návrh a kalkulaci dle předběžných rozměrů a potřeb zákazníka. Truhlářské práce provádíme po celé ČR..

Littes Racing