Vestavěné skříně

 

 

Vestavěné skříně na míru

 

Vestavěné skříně

Při rekonstrukci nebo při stavbě nového domu se řeší řada problémů. Jedním z nich je i otázka, co s úložným prostorem. Ideálním řešením, jak co nejlépe, účelně a především prakticky tento problém vyřešit, je využití vestavěných skříní, které nabízí řadu výhod. Především šetří prostor, vejde se do nich velké množství věcí a navíc také velmi dobře vypadají.

Vestavěné skříně se hodí do každé místnosti v interiéru. Využijete je v hlavní obytné místnosti, v ložnici, dětském pokoji, ale i na chodbě. Dobře postavená a vhodně umístěná vestavěná skříň dokáže využít každého volného místa. Navíc poskytuje dokonalý přehled o uskladněných věcech a nabízí k nim snadný přístup.

Systém vestavěných skříní se skládá ze dvou hlavních částí - dveří a vnitřní vestavby. Nejlepší řešení nabízí posuvné dveře, které se velmi snadno ovládají a při otevření nezabírají místo. Použít lze ale také dveře klasické pantové nebo dveře skládací.

Výplně dveří mohou být různé. Lze použít různé laminové dekory, zrcadla, skla čí dýhované, žaluziové nebo ratanové výplně.
K základním doplňkům vnitřní vestavby patří věšáky, výsuvné či sklopné šatní tyče, zásuvky, drátěné koše, stojany na boty, police, atd.

Vestavěné skříně Vám vyrobíme přesně na míru podle vašich představ – poradíme si i s atypickými tvary. Pomůžeme vám vybrat ten nejvhodnější materiál a doplňky, aby Vám vše dokonale ladilo.


vstupte do fotogalerie vestavěných skříní

Kontakt

Truhlářství Littes TT

 

Čakov 80
373 84 Dubné

 

IČO: 28143540
DIČ: CZ 28143540
Tel.: +420 774 744 558
E-mail: littes@seznam.cz

Socialní sítě

O firmě

Jsme truhlářská firma se sídlem v Čakově u Českých Budějovic. Jako firma LITTES působíme na trhu od listopadu 2003, ale zakázkovou výrobou se zabýváme již několik let a dědí se po generace. Hlavní náplní naší výroby je zakázková výroba kompletních interiérů vysoké kvality. Jsme schopni vyrobit vaší kuchyň, vestavěnou skříň, schody, dveře, postel, komodu či stůl. Dále balkon, pergolu i zahradní domek. Umíme kompletně vybavit Váš dům, byt, či kancelář.

Vyrábíme z lamina, dřeva, umakartů, dýhovaných desek, překližek, lakovaných MDF desek. Výrobky lze kombinovat se sklem, kovem, nerezem, umělým či pravým kamenem. Naším cílem je především uspokojit zákazníka kvalitou, cenou a samozřejmě i dodržením smluvených dodacích termínů. Zdarma zpracováváme návrh a kalkulaci dle předběžných rozměrů a potřeb zákazníka. Truhlářské práce provádíme po celé ČR..

Littes Racing