Kuchyně na míru

 

 

Kuchyně je centrem každé domácnosti.

 

Kuchyně na míru

Kuchyně je centrem každé domácnosti. Zařiďte si i vy kuchyni přesně podle svých přání. S námi se nemusíte bát náročného projektu a nemusíte dělat kompromisy. Pomůžeme vám při plánované rekonstrukci staršího bytu i při zařizování novostavby.

Pracujeme s klasickými materiály, jako je lamino, dýha, umakart, lakované MDF desky i pravé dřevo. Veškeré prvky je možné zajímavě kombinovat například se sklem, nerezem, kamenem.

Kuchyně v malém i velkém prostoru

Rádi vám poradíme a doporučíme, jak vhodně řešit malé prostory kuchyně panelových domů. Nemusíte kupovat vybavení podle běžného katalogu. Navrhneme spolu s vámi jak co nejlépe využít prostor, efektivně začlenit úložná místa a celou místnost opticky zvětšit.

U velkých nových kuchyní vám naopak pomůžeme lépe soustředit veškeré prvky. Pomůžeme vám vytvořit krásnou, funkční a nadčasovou kuchyni bez zbytečných prodlev a náročných technických změn.

Spolupracujeme s dalšími řemeslnými firmami, dokážeme tedy zajistit hladkou realizaci kompletní přestavby. Vždy dodržujeme termíny i sjednané ceny.


vstupte do fotogalerie kuchyní

Kontakt

Truhlářství Littes TT

 

Čakov 80
373 84 Dubné

 

IČO: 28143540
DIČ: CZ 28143540
Tel.: +420 774 744 558
E-mail: littes@seznam.cz

Socialní sítě

O firmě

Jsme truhlářská firma se sídlem v Čakově u Českých Budějovic. Jako firma LITTES působíme na trhu od listopadu 2003, ale zakázkovou výrobou se zabýváme již několik let a dědí se po generace. Hlavní náplní naší výroby je zakázková výroba kompletních interiérů vysoké kvality. Jsme schopni vyrobit vaší kuchyň, vestavěnou skříň, schody, dveře, postel, komodu či stůl. Dále balkon, pergolu i zahradní domek. Umíme kompletně vybavit Váš dům, byt, či kancelář.

Vyrábíme z lamina, dřeva, umakartů, dýhovaných desek, překližek, lakovaných MDF desek. Výrobky lze kombinovat se sklem, kovem, nerezem, umělým či pravým kamenem. Naším cílem je především uspokojit zákazníka kvalitou, cenou a samozřejmě i dodržením smluvených dodacích termínů. Zdarma zpracováváme návrh a kalkulaci dle předběžných rozměrů a potřeb zákazníka. Truhlářské práce provádíme po celé ČR..

Littes Racing