Koupelny na míru

 

 

Koupelna je jednou z nejpoužívanějších místností v každém domě.

 

Koupelna na míru

Koupelna je jednou z nejpoužívanějších místností v každém domě. Pro mnohé je to místo odpočinku a relaxace, kde si chce člověk po náročném dni odpočinout. Jedná se ale také o dost specifickou místnost, u které je kladem velký důraz především na kvalitu nábytku. Ten musí být nejen pěkný na pohled, ale musí být také praktický a měl by odolat vlhku i změnám teploty, kterým bude v koupelně často vystavován.

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek plní v první řadě estetickou funkci, dotváří totiž celkový vzhled vaší koupelny. Měl by ale také maximalizovat úložný prostor v místnosti a zároveň zakrýt potrubí a odpadové roury. Mezi koupelnový nábytek patří zrcadlo (skříň se zrcadlem), poličky, skříňky pod umyvadlo, skříňky na ručníky a osušky a skříňky s košem na špinavé prádlo.

Nábytek v koupelně může být vestavěný, závěsný i volně stojící. Není pro nás ani problém sladit barvu koupelnového nábytky s obklady vaší koupelny.

Vyrobíme pro vás koupelnový nábytek, který vám po všech stránkách bude vyhovovat. Jsme schopni zhotovit jak celé nábytkové stěny do větších koupelen, tak i jednotlivé kusy přesně na míru vaší malé koupelny. Poradíme si i s atypickými tvary.

Vyrábíme kompletní sety koupelnového nábytku. Při jejich výrobě klademe důraz především na kvalitu použitého materiálu, který vydrží náročné podmínky koupelny a je také snadno udržovatelný.


vstupte do fotogalerie koupelen

Kontakt

Truhlářství Littes TT

 

Čakov 80
373 84 Dubné

 

IČO: 28143540
DIČ: CZ 28143540
Tel.: +420 774 744 558
E-mail: littes@seznam.cz

Socialní sítě

O firmě

Jsme truhlářská firma se sídlem v Čakově u Českých Budějovic. Jako firma LITTES působíme na trhu od listopadu 2003, ale zakázkovou výrobou se zabýváme již několik let a dědí se po generace. Hlavní náplní naší výroby je zakázková výroba kompletních interiérů vysoké kvality. Jsme schopni vyrobit vaší kuchyň, vestavěnou skříň, schody, dveře, postel, komodu či stůl. Dále balkon, pergolu i zahradní domek. Umíme kompletně vybavit Váš dům, byt, či kancelář.

Vyrábíme z lamina, dřeva, umakartů, dýhovaných desek, překližek, lakovaných MDF desek. Výrobky lze kombinovat se sklem, kovem, nerezem, umělým či pravým kamenem. Naším cílem je především uspokojit zákazníka kvalitou, cenou a samozřejmě i dodržením smluvených dodacích termínů. Zdarma zpracováváme návrh a kalkulaci dle předběžných rozměrů a potřeb zákazníka. Truhlářské práce provádíme po celé ČR..

Littes Racing