Schody a schodiště

 

 

Kvalitní dřevěné schody

 

Schody na míru

Samozřejmou součástí každého vícepodlažního domu je schodiště, které je dominantou interiéru a spojnicí mezi jednotlivými patry.

Dřevěné schody jsou elegantní a dají se velmi dobře kombinovat s kovy, sklem i kamenem. Díky tomu lze docílit modernějšího a atraktivnějšího vzhledu. U dřevěných schodů se ale neklade důraz jen na jejich estetickou stránku, ale především na kvalitu jejich provedení. Schodiště musí totiž být především bezpečné. Z toho důvodu je třeba věnovat jejich výrobě dostatečnou pozornost. Dobře vyrobené schody jsou nejen bezpečné a pohodlné, ale také velmi příjemné na pohled.

Schodiště vám vyrobíme na míru. Navrhneme vám takové řešení, které bude plně zcela vyhovovat vašim prostorovým možnostem i vašim představám. Nabízíme schodiště přímé, lomené, křivočaré, mlynářské, obloukové i točivé.

Kromě samonosných schodů nabízíme také obklady betonových a kovových schodišť.

Nedílnou součástí téměř každého schodiště je také zábradlí, které jsme schopni dodat na základě vašich návrhů.

K výrobě dřevěných schodů lze použít širokou škálu dřevin. Používáme dub, buk, smrk, borovice, jasan a mnoho dalších. Všechny dřeviny se můžou přimořit do jakéhokoliv odstínu. Jako povrchovou úpravu schodů se může použít polyuretanový podlahový lak s atestem na protiskluz, nebo v poslední době stále oblíbenější olejovosk.

Rádi vám pomůžeme vybrat ten správný dekor tak, abychom vytvořili schodiště, které bude nejen kvalitní a plně funkční, ale které bude zároveň také dekorativní součástí vašeho domu.


vstupte do fotogalerie schodišť

Kontakt

Truhlářství Littes TT

 

Čakov 80
373 84 Dubné

 

IČO: 28143540
DIČ: CZ 28143540
Tel.: +420 774 744 558
E-mail: littes@seznam.cz

Socialní sítě

O firmě

Jsme truhlářská firma se sídlem v Čakově u Českých Budějovic. Jako firma LITTES působíme na trhu od listopadu 2003, ale zakázkovou výrobou se zabýváme již několik let a dědí se po generace. Hlavní náplní naší výroby je zakázková výroba kompletních interiérů vysoké kvality. Jsme schopni vyrobit vaší kuchyň, vestavěnou skříň, schody, dveře, postel, komodu či stůl. Dále balkon, pergolu i zahradní domek. Umíme kompletně vybavit Váš dům, byt, či kancelář.

Vyrábíme z lamina, dřeva, umakartů, dýhovaných desek, překližek, lakovaných MDF desek. Výrobky lze kombinovat se sklem, kovem, nerezem, umělým či pravým kamenem. Naším cílem je především uspokojit zákazníka kvalitou, cenou a samozřejmě i dodržením smluvených dodacích termínů. Zdarma zpracováváme návrh a kalkulaci dle předběžných rozměrů a potřeb zákazníka. Truhlářské práce provádíme po celé ČR..

Littes Racing